Ako správne inzerovať


- Správny text predáva!

správny text inzerátu predáva! Inzerujte stručne a výstižne. Do textu na náš inzertný portál odporúčame písať do názvu napr. Predám auto XY, a nie len auto XY. Pri predaji predám pri kúpe kúpim a podobne. Dĺžka textu je odporúčaná stredná, aby inzerát nebol moc dlhý a na druhej strane nie až moc krátky.

- Používajte diakritiku!
moderné systémy už dlhší čas nemajú problém so zobrazením slovenskej diakritiky. Takže rada znie, smelo inzerujte s diakritikou! Náš inzertný portál plne podporuje slovenskú diakritiku.

- Inzeráty s fotkou majú väčšiu úspešnosť!
áno je to pravda! Podľa štatistík získate viac ako 70% úspešnosť predaja so zobrazením fotografie oproti tým inzerátom čo fotografiu nemajú. Keď môžete inzerujte svoje inzeráty aj s fotografiami. Náš inzertný portál momentálne podporuje nahrať k inzerátu 6 fotografii.

- Inzerovať, inzerovať, inzerovať...
inzercia a inzerovanie sa vyplatí vtedy keď podáte inzerát do viac ako jedného inzertného portálu.

- Registrácia
moderné inzertné portály majú po registrácii možnosť úpravy inzerátov a po upozornení na e-mail inzerenta, možnosť automatického predĺženia platnosti inzerátu. Tak je to aj na www.ibazos.sk. Registrácia je zadarmo. Čo dodať? Len veľa šťastia v úspešnom inzerovaní.